Program

Podczas tegorocznej edycji Dni Łukowa, podobnie jak i podczas poprzednich, odbędzie się szereg imprez sportowych, kulturalnych oraz rozrywkowych. Jesteśmy przekonani, że program jest tak skonstruowany, aby każdy mieszkaniec naszego miasta mógł znaleźć dla siebie coś interesującego. Podczas obchodów święta naszego miasta nie zabraknie koncertów, konkursów, różnego rodzaju pokazów.

Dodatkowo oprócz gwiazd i znanych osób, na imprezie pojawią się artyści lokalni. Dni Łukowa to także wystawy i pokazywanie naszej społeczności i miasta. Nie zapominamy właśnie o tym aspekcie świętowania. Mamy sporo do zaoferowania i właśnie imprezy typu Dni Łukowa są znakomitą okazją, by to zaprezentować. Jesteśmy pewni, że zarówno koncerty znanych wykonawców, jak i lokalnych zainteresują Państwa. Stawiamy na odpowiedni poziom i co więcej, staramy się by co roku, zaprezentowali się przed Państwem inni wykonawcy. Tegoroczne Dni Łukowa to interesujące wydarzenia, pokazy i imprezy. Jesteśmy pewni, że w tym roku również mieszkańcy Łukowa tłumnie będą uczestniczyć w obchodach święta i jak zwykle dopisze frekwencja.

Dla nas podstawą przy organizowaniu święta, jest satysfakcja mieszkańców. Dni Łukowa to impreza przede wszystkim dla mieszkańców naszego miasta i okolicznych miejscowości. O wszelkich zmianach w programie będziemy Państwa informować na bieżąco za pośrednictwem naszej strony internetowej.