Imprezy

Święto miasta to zawsze wyjątkowa data. Tak jest i w przypadku Łukowa. Co roku, z kilkumiesięcznych wyprzedzeniem planujemy, jak zainteresować mieszkańców naszego miasta i sprawić, że będą oni zainteresowani serią imprez. Ażeby wszystko zawsze się udało, trzeba żmudnej pracy, planowania oraz pomocy sponsorów oraz partnerów. Zawsze udaje nam się czymś zaskoczyć mieszkańców naszego miasta, tak więc mamy i nadzieję na to, że w tym roku będzie podobnie. Dla nas Dni Łukowa to wyjątkowe święto, podczas którego najważniejsza jest dobra zabawa i poczucie jedności wszystkich mieszkańców. Jak co roku, także w tym, odbywają się tradycyjne obchody święta naszego miasta. Dni Łukowa to doskonała okazja do wspólnej zabawy i aktywnego uczestniczenia w życiu Łukowa.

Dokładamy wszystkich starań, aby program Dni Łukowa zadowalał wszystkich mieszkańców. Stąd też urozmaicony program imprezy. Podczas kilkudniowego świętowania proponujemy Państwu masę wydarzeń rozrywkowych, kulturalnych oraz sportowych. W zależności od zainteresowań, zapraszamy wszystkich mieszkańców do brania aktywnego udziału w przygotowanych atrakcjach. Dla nas kwestią priorytetową jest wychodzenie naprzeciw oczekiwaniom wszystkich gości imprezy Dni Łukowa. Poprzednie edycje zawsze cieszyły się dużym zainteresowaniem oraz sporą frekwencją. Staramy się by wszystkie sprawy organizacyjne były dopięte na ostatni guzik. Jest to możliwe dzięki temu, że Dni Łukowa są planowane zawsze ze sporym wyprzedzeniem, co umożliwia dogranie wszystkiego. W organizacji nieoceniona jest pomoc naszych partnerów oraz sponsorów. W programie imprezy nie zabraknie interesujących koncertów znanych i cenionych wykonawców.

Z innych ciekawostek, sporym zainteresowaniem co roku cieszą się występy lokalnych artystów czy też pokazy filmów. Warto zwrócić tu uwagę na jeszcze jedną istotną kwestię. Tego typu lokalne święta to doskonała okazja do spotkań naszych mieszkańców oraz do rozmów. Kładziemy na to duży nacisk i staramy się, by podczas Dni Łukowa następowała też integracja naszych mieszkańców. Serdecznie zapraszamy na tegoroczną edycję Dni Łukowa!